Komfortowe, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta niestereotypowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o wielkiej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podnieść zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie wozy są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego gruntu, ponieważ najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też innowacyjne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla miłośników aut i zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne archaiczne samochody.

pioneer

Radioodtwarzacz DEH-X3800UI

dodatki do nawigacjiTS-E: seria głośników E-motion

samochodowe głośniki eliptyczne